top of page

Kiekvienas Žmogus Yra Daugiau Nei Viena Istorija

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. At amet velit leo tincidunt fringilla et sed venenatis praesent. Proin ut et augue eleifend ultricies massa diam nunc.

Pasirinkite kokiu būdu norėtumėte gauti jūsų užsakymą

Tai yra naujo Lietuvoje kortų pavidalu išleisto žaidimo šūkis.

“Daugiau nei viena istorija” - atsitiktine tvarka užduodamų neatsitiktinių klausimų žaidimas, kuris padeda “susitikti” skirtingiems žmonėms. Pasak kūrėjų, žaidimo misija yra įgalinti asmenis ir organizacijas prisidėti prie labiau darnaus pasaulio kūrimo bei naujos kokybės tarpusavio supratimo bei bendro sugyvenimo.

Žaidimo autorystė priklauso Švedijos Simrishamn bendruomenės kultūros ir laisvalaikio departamentui (www.simrishamn.se/mtos). Užmezgus nuoširdų ir tvarų bendradarbiavimą su juo, konsultacinė įmonė „Kitokie projektai“ tapo oficialia šio projekto partnere Lietuvoje.


Lietuviškoji versija yra išleista keturiomis labiausiai mūsų šalyje vartojamomis kalbomis – lietuvių, rusų, lenkų ir anglų.

2014 metais žaidimas gavo Jungtinių Tautų Civilizacijų Aljanso apdovanojimą tarpkultūrinės inovacijos kategorijoje.

Žaidimą galima naudoti profesiniais ir asmeniniais tikslais. Jis taip pat gali būti prasminga dovana artimam žmogui ar verslo partneriui. Daugiau apie žaidimą skaitykite čia

Norėdami įsigyti, rašykite mums

Kaina: 14 eurų + siuntimo išlaidos

Kokiu būdu norėtumėte gauti užsakymą?
Gauti paštomatu į pasirinktą „Omniva“ arba „LP Express“ paštomatą
Gauti siuntą per „Lietuvos paštą“
Atsiimti užsakymą iš mūsų biuro, esančio Pylimo g. 31-3, Vilnius
bottom of page