top of page

Knyga “Vidine parengtimi grįstas ugdymas”

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. At amet velit leo tincidunt fringilla et sed venenatis praesent. Proin ut et augue eleifend ultricies massa diam nunc.

Pasirinkite kokiu būdu norėtumėte gauti jūsų užsakymą

Norime pasidalinti su plačiają skaitytojų auditorija savo darbo principais. Knygoje rasite asmenines patirtis, metodų aprašymus, kitas svarbias mums temas. Skaitę šią knygą apie ją rašo:


Milda Autukaitė, AB „Swedbank“ Personalo tarnybos vadovė: 


Kai nūdienos pasaulyje gausu receptų, kaip ir ko reikia mokytis, kai aplink stebime daug ugdytojų, kurie dalinasi pasitvirtinusiais sėkmės receptais, naujausiomis tendencijomis, metodais ir ugdymo įrankiais, knyga „Vidine parengtimi grįstas ugdymas“ sužavi savo autentiškumu ir gilumu. Lėtai, tarsi siūlų kamuolys, išvyniojama vidinės parengties idėja, jos apibrėžimas ir kryptys, kaip kiekvienas mūsų gali prisidėti prie vidinės parengties stiprinimo. Per refleksiją, per patirtį, per ugdančio ryšio sukūrimą grupėje bei gebėjimą panaudoti grupės dinamiką ugdymo tikslams.


Man asmeniškai skaitant knygą labai stipriai įstrigo pora minčių (tikrai jos nėra vienintelės). Viena – kad reflektuodami mes įprasminame savo patirtį ir šis įprasminimas galimas tik per savo veiklų pasaulyje supratimą. Pasaulyje kaip ir organizacijose, kuriose mes dirbam. Vidinė parengtis pasireiškia per veiksmą. Neužtenka tik suprasti. Tikroji lyderystė yra veiksmas. Mumyse glūdintis potencialas nėra potencialas, kol mes jo negebame panaudoti reikiamu būdu reikiamoje vietoje. Nuoširdžiai tikiu, kad geresnis savęs ir kitų supratimas padeda kurti daug daugiau prasmės mūsų pačių ar mūsų klientų organizacijų gyvenimuose.


Kita mintis – kad prisiimdami ugdančiojo rolę, mes galime bandyti sukurti sąlygas mokymuisi įvykti, bet kažkuri įvykusio išmokimo dalis taip ir liks paslaptyje. Ir nors darbe su grupėmis, kuris plačiai aprašytas knygoje, dalis paslapties visada yra, magijos aprašomoje teorijoje tikrai nėra, atvirkščiai, autoriai šiltai bei jautriai dalinasi ir savo asmeninėmis refleksijomis, mintimis bei išgyvenimais. Skaitydama jaučiausi lyg dalyvaudama profesionalų diskusijoje, kurioje kiekvieno indėlis atrodė ilgai brandintas ir išnešiotas.


Ačiū už parašytą knygą ir galimybę pabūti šios diskusijos dalimi!


Aurelija Jakubė, Vilniaus Universiteto Plėtros departamento direktorė: 


Stebėdama save, savo kolegas ir draugus, dalyvaujančius Kitokių projektų seminaruose, drįstu manyti, kad dauguma šių renginių iniciatyvų atsiranda tuomet, kai aplinkoje įsivyrauja per daug bandymų tobulai sustyguoti procesus, tačiau anksčiau ar vėliau paaiškėja, kad „efektyviausios organizacijų teorijos“, „geriausi procesų valdymo įrankiai“, „vidinių tvarkų rinkiniai“ nėra panacėja. Šioje situacijoje susitikimas su Kitokiais projektais padeda atrasti kitokį, stabilų, pagrindą po kojomis, sąmoningą žvilgsnį į kiekvieną situaciją bei jos unikalumo suvokimą. Tai veikloje suteikia erdvės ir laisvės pauzėms, įsiklausymui, bendradarbiavimui. Na, o įgalinus visa tai, randami adekvatūs (o taip pat ir efektyvūs) sprendimai.


Kurgi slypi Kitokių projektų seminaruose atsirandančios erdvės ir laisvės šaltinis? Džiaugiuosi, kad jų komanda atvirai ir jautriai prakalbo apie tai savo knygoje: sudėjo į ją savo požiūrio ir metodikos pagrindus, išgrynino vidinės parengties, patirtinio refleksyvaus ugdymo koncepcijas, autentiškų įžvalgų vertę. Tikiu, kad ši knyga kiekvieną, kuris ją atsivers, pakvies bent trumpam stabtelėjimui, apmąstymui ar aptarimui ir palydės veikti ne tik efektyviau, bet ir prasmingiau.


Saulius Jovaišas: 


Jei kažkam rūpi sužinoti bent vieną (iš daugelio) priežastį, kodėl verta skaityti šią knygą, ta priežastis – vidinės parengties sąvoka. Jos įgyvendinimas savo gyvenime. Tai gali pakeisti daug ką... 

Norėdami įsigyti, rašykite mums

Kaina: 15 eurų + siuntimo išlaidos.

Kokiu būdu norėtumėte gauti užsakymą?
Gauti paštomatu į pasirinktą „Omniva“ arba „LP Express“ paštomatą
Gauti siuntą per „Lietuvos paštą“
Atsiimti užsakymą iš mūsų biuro, esančio Pylimo g. 31-3, Vilnius
bottom of page